Menu

HAKKIMIZDA


Vizyon
Sektörde teknoloji lideri olmak; İLKE ZAMAN, her zaman geliştirmeye çalıştığı bir anlayışla, teknolojiyi titizlikle takip eder ve müşterilerine ileri teknolojiyi en uygun koşullarda sunmaya çalışır. Müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için eksiksiz çözümler; İLKE ZAMAN, PDKS, Geçiş Kontrol, Güvenlik ve Ev ve Bina Otomasyonu danışman olarak müşterilerine güvenlik, kontrol ve konfor açısından tüm ihtiyaçlarını karşılayan eksiksiz çözümler sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi; Müşterilerimize kaliteli hizmet sunarak en önemli ayırt edici unsurun yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak olduğunun bilincindeyiz. Pazar konumunun güçlendirilmesi; İLKE ZAMAN, geniş bir donanım ve yazılım çözümleri yelpazesi ile tüm güvenlik ve otomasyon ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün portföyü ile daha fazla müşteriye hizmet vererek pazardaki konumunu geliştirmeyi hedeflemektedir.
Misyon
Hizmet kalitesi ve satış sonrası müşteri memnuniyeti felsefesi; Vizyonu ile müşteri memnuniyetini önemseyen bir kurum olarak bu yöndeki çalışmalarımızı mükemmeli hedefleyerek sürdürmekteyiz. Değişmez ilkemiz, hizmet ve destek departmanımızın her bir müşterimize en yüksek kalitede destek sağlayabilmesidir. Teknolojik liderlik; Müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza son teknolojiyi en kaliteli ve en uygun şekilde sunmak için araştırma ve geliştirmemize her zaman özel önem veriyoruz. Kalite; Uzun yıllar arkasında durabileceğimiz yüksek kaliteli ürünler sunmak için her zaman kaliteye büyük önem veriyoruz. Üretim aşamasına aktif katılım ile kalite kontrolünü en üst seviyede tutuyoruz. Akıllı çözümler; Müşterilerimize en uygun akıllı çözümleri sunmak için satış ve danışmanlık ekiplerimizi en etkin şekilde kullanıyoruz.
İlkelerimiz
Fiyat, hizmet ve kalite standartlarının ilke edinilmesi Müşterilerimize ve ortaklarımıza her zaman saygı duyar ve dürüst oluruz Varoluş sebebimizin müşterilerimiz olduğunu bilerek daha kaliteli bir hizmet için daha çok çalışmak. Her işte en iyiyi kullanın ve ayakta durun Başarımızın kaynağı olan takım arkadaşlarımızı takdir eder ve onlara saygı duyar, başarılarını takdir eder ve onlara eşit davranır. Şirketimizi her zaman adına ve geçmişine yakışır şekilde temsil etmek.

Ara WhatsApp